
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела дитяча піжама прикрасить сон Вашого малюка. А також тепер малюк буде яскравою тваринкою у Вашому домі і Вам не доведеться заводити домашню тварину. Це зоряний настрій - буде завжди надавати барвистий настрій, радість, яскраві емоції.
Ззаду в області попереку блискавка
Розмір дитячий (зростання 130-140 см):
Тип: дитяча піжама
Матеріал: велсофт
Довжина від плеча: 115 см
Довжина рукава: 54 см
Окружність грудної клітки: 108 см
Окружність стегна: 100 см
Пол: унісекс
Колір: бузково - блакитний
Застібка: блискавка
Упаковка: целофан
Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Велсофт |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Обмін/повернення товару впродовж 14 днів |
| Довжина від плеча | 115 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Застежка | Молния |
| Окружність стегна | 100 см |
| Обхват грудної клітки | 108 см |
| Розмір | 140 |
| Рост | 140 см |
| Склад | велсофт |
| Тип | дитяча піжама |
| Паковання | целофан |
| Колір | різнобарвна смужка |
- Ціна: 650 ₴

