



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kigurumi означає чарівний цілісний костюм із капюшоном, тренд, натхненний японською модою, який зараз панує в наших спальнях, але не тільки. Зручна м'яка піжама у формі райдужного єдинорога зігріє та додасть настрою
Ззаду в зоні попереку блискавка
Розмір дитячий (зріст 100 см):
Довжина від плеча: 80 см
Довжина рукава: 40 см
Окружність грудної клітки 82 см
Окружність стегна: 90 см
Стать: унісекс
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 14 днів |
| Декорування | З принтом |
| Довжина | Мини |
| Довжина від плеча | 80 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Для сну |
| Окружність стегна | 90 см |
| Обхват грудної клітки | 82 см |
| Особливості моделі | З капюшоном |
| Розмір | 100 |
| Сезон | Зима, осінь |
| Подія | Вечірка Новий рік Святкові |
| Склад | мікрофібра |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | Целофан |
| Колір | біло-чорний |
- Ціна: 539 ₴

