
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий намет дає безліч варіантів для ігор, як в кімнаті, так і на вулиці. Намет дуже компактний (займає мало місця при зберіганні і транспортуванні). Дуже проста установка - намет сам розвертається (за рахунок каркаса - спіралі). Характеристика: вхід до намету здійснюється з двох сторін і закривається шторками, які можна скрутити і підв'язати під дахом при необхідності. Для того щоб в наметі не було душно і темно, використовуються вставки з прозорої сітки. Тунель можна відстебнути.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83.0 мм |
| Габарити: висота | 3 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 40 |
| Довжина: | 166.0 мм |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Ширина | 73.0 мм |
- Ціна: 1 324 ₴

