




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Катер на р/у Racing Boat FT007 2.4GHz (червоний)
Вашому сину вже приїлися типові іграшкові автомобілі і Ви намагаєтеся його здивувати чимось незвичайним? Придбайте йому катер на р/у Racing Boat! Цей дивовижний моторний човен навіть складно назвати дитячою іграшкою - це справжня радіокерована модель для справжніх шанувальників прориву в сфері техніки. Ваше чадо буде просто в неймовірному захваті, коли і йому представиться можливість покерувати цим цікавим катером. Цей над швидкісний катер може поправу називатися моделлю на радіокеруванні високого класу. Він працює від акумулятора Li-pol. Він заряджається 1 годину і плаває на швидкій швидкості 6-9 хвилин.
Катер виконує на воді різкі повороти і відмінно підпорядковується маневрам пульта управління - ця забава не зможе залишити байдужим жодного зацікавленого. На повільних швидкостях він також відмінно себе проявляється. Є функція заднього ходу.
Радіокеровані катери - це іграшки, здатні зробити відпочинок на воді різноманітним, яскравим і корисним. Граючись із таким катером, Ваша дитина буде розвивати координацію, уважність, випробує відчуття драйву і завжди буде залишатися в тонусі.
Вік: 5 +
Розміри: 35х9х9 см
Радіус дії: до 150 м
Завадостійке управління 2.4 ГГц
Колір червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fei Lun |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 14-ти лет |
| Вікова група | Від 14 років |
| Висота | 90.0 мм |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Габарити: довжина | 48.5 |
| Габарити: ширина | 26.5 |
| Довжина: | 350.0 мм |
| Ємність акумулятора | 700.0 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1.0 шт. |
| Кількість двигунів | 1.0 шт. |
| Максимальна швидкість | 20.0 км/год |
| Напруга акумулятора | 7.4 В В |
| Стать | Для хлопчиків |
| Радіус дії | 150.0 м |
| Тип Іграшки РУ | Катера |
| Тип живлення іграшки | Акумулятор |
| Тип живлення пульта керування | Батарейка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90.0 мм |
- Ціна: 3 545 ₴




