
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол ZC1019А дерево, на ніжках
Настільний футбол ZC1019А - це азартна настільна гра, яка зручна тим, що має свої власні ніжки.
У кожного гравця по 4 штанги. Штанги оснащені рифленими ручками, це зроблено для того, щоб руки гравців не ковзали під час відповідального моменту.
Всього в команді подесять гравців і один воротар.
Футболісти спеціально пофарбовані в яскраві кольори, щоб їх було добре помітно під час гри в футбол.
Представлений футбол буде розвивати у дітей концентрацію уваги, логіку і моторику рук.
З кожним наступним матчем хлопці будуть все спритнішими і спритнішими, роблячи матч ще більш захоплюючим.
Настільна гра футбол не шкодить здоров'ю, тому що зроблена з дерева і інших нетоксичних матеріалів.
Вік дитини: 5+
Габарити упаковки: 121*61*80см.
Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhicheng |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.0 кг г |
| Вік | От 5-ти лет |
| Висота | 800.0 мм |
| Габарити: висота | 13 |
| Габарити: довжина | 132 |
| Габарити: ширина | 65 |
| Довжина: | 1210.0 мм |
| Кількість куль у комплекті | 2 |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Тип гри | Настільний футбол |
| Ширина | 610.0 мм |
- Ціна: 6 614 ₴

