
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний надувний матрац Bestway 67225 - багатофункціональна модель, яка ідеально підійде як для комфортного відпочинку, так і для використання в воді. Завдяки компактним габаритам в зібраному вигляді і легкій вазі цей матрац стане незамінним для любителів заміських подорожей, поїздок на море і походів. Представлена Вашій увазі модель буде актуальна як спальне місце на відкритому повітрі в теплий сезон, а також послужить альтернативою замість розкладачки для ночівлі. Полуторний надувний матрац виготовлений із зносостійкого матеріалу з герметично проклеєними стратегічними швами, що гарантує довговічний термін служби не на один рік вперед. Конструкція з перегородками Coil Beam, розміром 193 х 137 х 22 см, об'єм 0.014 куб. м, важить 4 кг, не займає багато місця в приміщенні, надувається за допомогою ножного насоса, що додається в комплекті, і складається за лічені хвилини.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг г |
| Тип | Матрасы |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220.0 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 33 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Довжина: | 1910.0 мм |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 1370.0 мм |
- Ціна: 1 337 ₴

