
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра 2036+p2 з усім необхідним приладдям, докладною інструкцією по збірці і компактною упаковкою - справжня знахідка для тих, хто шукає подарунок для хлопчика старше 10-ти років. Якщо дитина захоплюється настільними грами, і активними спортивними іграми на дитячому майданчику, то такий комплект неодмінно йому підійде. Стіл включає в себе аксесуари для гри в настільний більярд, теніс і хокей, зі змінними ігровими панелями. Зручний в установці і використанні, компактний стіл не займе багато місця в приміщенні, тому його можна розташувати навіть в дитячій кімнаті. Оригінальне, стильне оформлення з барвистими малюнками, стійкий каркас з надійними ніжками, які не дряпають поверхні підлогових покриттів, зносостійкі матеріали без токсичних речовин - виробник подбав про кожну деталь в процесі створення. Ігрова платформа укомплектована зручною коробкою для зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розважальні |
| Вік | От 10-ти лет |
| Висота | 58.0 см |
| Габарити: висота | 16 |
| Габарити: довжина | 70 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 750.0 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Ширина | 400.0 мм |
- Ціна: 3 362 ₴

