
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 18 дюймів колеса
Рама Магній
Вилка Магній
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь. Висота min=78 см., max= 83 см.
Рульові Прогумовані накладки гріпси
Висота сидіння min= 58 см., max= 66 см.
Підсідельний штир Фарбована сталь, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик
Каретка Розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Повна, пластмаса
Гальма Передні-кліщовий; задні - дискові
Колеса Гума XJ / 18х2,125
Обода Фарбована сталь
Педалі Пластмаса з бічними відбивачами
Багажник Немає
Крила Переднє/заднє, пластмаса
Доп. Комплектація Допоміжні бокові колеса, дзвінок
Вага 9, 65 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двоколісні |
| Вік | От 5-ти лет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота кермової стійки | 78-83 см |
| Висота сидіння | 58-66 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр колеса | 18" |
| Додаткова комплектація | Додаткові колеса |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Задній — дисковий, Передній — кліщовий |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 7 767 ₴

