




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний набір maXmaR з 12 інструментів в шкіряному футлярі МЅ-12
Всі манікюрні інструменти відрізняються міцним матеріалом виготовлення (спеціальна нержавіюча сталь), високою якістю кування, довговічністю, зручністю у використанні, а також першокласним дизайном. За допомогою ретельно продуманих і доведених до досконалості приладдя можна швидко і акуратно зробити професійний манікюр та педикюр.
Предмети виготовлені з нержавіючої сталі, заточені і готові до застосування. Набір упакований в стильний компактний чохол.
Комплектація:
- ножиці маникюрні — 1 шт;
- кніпсери — 3 шт;
- пилочки, лопатки, резець — 7 шт. різних видів;
- кусачки манікюрні — 1 шт;
- чохол.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxMar |
| Країна виробник | Китай |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Книпсер | Так |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Комплектація пилочками | Двостороння |
| Косметологічна кюретка | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Колір | Коричневий |
| Шабер | 1 шт. |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 316 ₴
- В наявності
- Код: МS-12
Набір для манікюру і педикюру maXmaR з 12 інструментів МЅ-12
316 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

