

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичний пензель для нанесення консилера TopFace Professional Make-Up плоский PT901-F10
Пензлик плоскої форми з тонкими гнучкими ворсинками призначений для нанесення консилера на невеликі ділянки обличчя.
Переваги косметичного пензлика для консилера Topface PT901 F10:
- плоска форма: дає змогу точно наносити консилер;
- тонкі та гнучкі ворсинки: ідеальні для маскування дрібних вад на невеликих ділянках обличчя;
- універсальність: може використовуватися також для інших кремових продуктів і тіней;
- професійна якість: розроблена для тривалого використання, зберігає форму та якість ворсу;
- професійний результат: допомагає створити макіяж професійного рівня.
Спосіб застосування: Наберіть на пензель трохи консилера, нанесіть засіб на шкіру, розтушуйте. Після використання вимийте пензлик м'яким мийним засобом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Пензель для коректора/консілера |
| Колір | Білий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 11 мм |
- Ціна: 92 ₴
- В наявності
- Код: PT901-F10
Косметичний пензель для консилера TopFace плоский професійний (PT901-F10)
92 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

