

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна щітка для волосся масажна Q.P.I. Professional
Масажна щітка для укладки волосся Q.P.I. Professional має овальну форму, забезпечує розплутування локонів і їх легкої укладки без пошкодження, дарує блиск і шовковистість волоссю. Щітка для волосся компактна, завдяки чому стане в нагоді для використання в поїздках і в жіночій сумочці. На гумовій подушці розташовані дерев'яні зуби кольору слонової кістки. Покращує приплив крові до коріння волосся.
Особливості масажної щітки від QPI:
- корпус з натурального дерева;
- стійка до пошкодження і впливу вологи;
- гнучкі щетинки і м'яка подушечка для більшого комфорту під час розчісування;
- сприяє поліпшенню кровообігу
- зміцнює волосяні цибулини;
- стимулює ріст нового волосся;
Спосіб застосування: Використовуйте щітку для розчісування волосся протягом дня в міру необхідності.
Довжина: 15 см
Ширина: 4,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 15 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: RD-0009
Масажна щітка для волосся дерев'яна Q.P.I. Professional 15 см RD-0009
122 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

