

Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна (76100 CLG)
Дерев'яна щітка для волосся — підходить для щоденного догляду за волоссям, прекрасно розчісує волосся будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращуючи живлення волосся, знімає втому та головний біль. Цілісна основа запобігає потраплянню бруду для додаткової гігієни. Легка та зручна у використанні. Призначена для щадного догляду за локонами та їх легкої укладки.
Форма щітки: прямокутна пряма, велика. Комбінована щетина акуратно розплутує волосся, надає йому блиск і об'єм. Рекомендована для професійного та домашнього використання.
Довжина: 24.5 см
Ширина: 6.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 245 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 563 ₴
- В наявності
- Код: 76100 CLG
Масажний гребінець для волосся Salon Professional дерев'яний (76100 CLG)
563 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

