




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна кругла щітка-брашинг для волосся Salon Professional в коробці 33Ф
Щітка для волосся виготовлена з дерева. Має пластикові зубчики із ворсом, легко розплутує, зачісує та укладає волосся. Забезпечить легкий та приємний масаж шкіри голови. Робить укладання легким та швидким. Щетина виробу є абсолютно безпечною для шкіри голови та структури пасм.
Великий діаметр дозволить надати волоссю прикореневий об'єм або накрутити локони.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодній та гарячій укладці.
Довжина: 25 см.
Діаметр: 6,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 424 ₴
- В наявності
- Код: 33 Ф 1004
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла в коробці 33Ф
424 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

