




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для видалення кутикули SPL манікюрні 9710
Професійні ножиці для видалення кутикули та задирок виготовляються з нержавіючої сталі. Леза ножиць дуже тонкі й гострі. Міцний і надійний інструмент з ідеальним кутом нахилу дозволяє домогтися бажаного результату без пошкодження і травмування нігтьової пластини або шкіри. SPL - це багаторічний досвід і європейська якість у виробництві спеціального інструменту для манікюру, педикюру і макіяжу.
При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Характеристики:
- Заточка: ручна
- Заточка леза: двостороння
- Форма робочих країв інструменту: загнута
- Колір: сріблястий
- Загальна довжина (мм): 95
- Матеріал виготовлення інструменту: сталь
- Довжина різальної кромки (мм): 18
- Товщина леза (мм): 3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина ріжучої кромки | 18 мм |
| Заточка | Ручна |
| Матеріал виготовлення інструменту | Сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 3 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 145 ₴

