
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Косметичка Grey зроблена з водонепроникного матеріалу. Висока якість товару. Косметичка для дівчаток, дівчат і жінок. Ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Також стане прекрасним подарунком для прекрасної половинки.
Довжина: 17 см
Ширина: 4,5 см
Висота: 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 150 ₴

