



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спонж-пуховка для макіяжу Beauty Luxury для нанесення пудри
Спонж для макіяжу Beauty LUXURY зручний і міцний, виготовлений з велюру. Вам достатньо лише вибрати косметичний засіб сухої текстури і розтушувати його за допомогою цього чудового б'юті-аксесуару. Він дозволить швидко, ефективно і легко вирівняти тон шкіри за допомогою пудри. Спонж ніжно торкається вашого обличчя, даруючи приємні відчуття і, як бонус, чудовий результат: шкіра набуде сяйво, гладкість і рівномірний відтінок без смуг і різких переходів.
Особливості велюрового спонжа:
- володіє густим і щільним ворсом;
- відрізняється суперм'якої текстурою;
- відмінно утримує сухі косметичні засоби;
- підходить для розтушовування чітких ліній;
- дозволяє надати шкірі ідеальну матовість;
- гарантує тривалу службу;
- не викликає роздратування на шкірі;
- оснащений стрічкою для зручного утримування.
Спосіб застосування: невелику кількість тонального засобу нанести на спонж. Потім, лише злегка торкаючись, покрийте засобом шкіру по масажних лініях. Якщо є різкі колірні переходи, сгладьте їх. Промийте мильною водою після використання. Необхідно міняти кожні 2-3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Пухівка |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 55 |
| Кількість в пакованні | 1 |
- Ціна: 24 ₴
- В наявності
- Код: SP-03
Спонж для макіяжу велюровий для нанесення пудри Beauty LUXURY SP-03 Рожевий
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

