


Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 80 грит, до 320 грит, до 100 грит, до 220 грит, до 120 грит |
| Довжина | 175 мм |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Форма пилки | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 150/150 |
- Ціна: 41 ₴
- В наявності
- Код: BM-01G
Пилка полірувальна для нігтів пряма сіра Beauty Luxury BM-01G 150/150
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

