

Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-7005
Косметичка зроблена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Під час робочих відряджень і ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд.
Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка. Попри досить компактні розміри аксесуара, він має чудову місткість, водночас не займає багато місця у валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 2 відділення.
Довжина: 22 см Ширина: 9 см Висота: 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 707 ₴
- В наявності
- Код: MB-7005
Косметичка чоловіча для зберігання туалетного приладдя Beauty LUXURY MB-7005
707 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

