




Спонж б'юті-блендер для макіяжу у футлярі у формі «Гриб» із ручкою
М'який та водночас пружний, з відмінною щільністю спонж б'юті-блендер у формі грибка пластиковою ручкою дозволить вам легко та зручно нанести тональний крем, інші рідкі та кремові засоби декоративної косметики на великі ділянки обличчя – щоки, підборіддя, лоб.
Губка для макіяжу представлена у пластиковому футлярі, де зручно зберігати аксесуар для макіяжу в чистоті та не забруднювати косметичку, якщо відразу після нанесення тонального крему немає можливості очистити аплікатор. Б'юті-блендер виготовлений з гідрофільного поліуретану, тому підходить людям із гіперчутливістю до латексу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8196
Спонж бьюті-блендер для макіяжу з ручкою у футлярі
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

