
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажна щітка-гребінець для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL 22 см PM-9717
Масажка овальної форми з досить густо розташованими зубчиками дає змогу ретельно розчесати та розплутати волосся. Гумова подушка в основі робить процедуру з догляду за локонами приємною, не даючи зубчикам одряпувати шкіру голови під час процедури укладання, масажу скальпа та розчісування.
Круглі наконечники на кінцях зубців слугують додатковим захистом для епідермісу та для кінчиків волосся. М'який масаж за допомогою цієї щітки посилить приплив крові до коріння волосся, зміцнить його.
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування й укладання волосся, а також для масажу шкіри голови.
Довжина: 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 220 |
| Гостроконічна ручка | Немає |
- Ціна: 97 ₴
- В наявності
- Код: PM-9717
Гребінець для волосся масажний QPI Professional 22 см PM-9717, Червоний
97 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

