


Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W073
Забудьте про кінчики, що січуться, і заплутане волосся! Ця щітка з товстими силіконовими зубцями подарує вашому волоссю ніжний догляд, обережне розплутування навіть ламкого волосся, делікатний масаж шкіри голови та легке нанесення бальзамів і масок.
Переваги щітки для волосся з товстими силіконовими зубчиками:
силіконові зубці легко розплутують вузлики, не травмуючи волосся;
стимулює кровообіг, зміцнює волосяні фолікули;
сприяє активному відростанню волосся;
рівномірний розподіл косметичних олій;
легко миється, не вбирає бруд та бактерії;
підходить для всіх типів волосся - від тонкого до кучерявого;
не електризує волосся та не пошкоджує шкіру голови.
Зробіть своє волосся здоровим і блискучим! Замовте цю силіконову щітку для волосся вже сьогодні й відчуйте, як легко та приємно стала процедура розчісування!
Розмір: довжина 220 мм,
ширина 65 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 197 ₴
- В наявності
- Код: 6W073 SL
Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W073
197 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

