


Дитяча настільна скринька "Хело, Кітті" з дзеркалом і шухлядкою
Ця мила скринька стане стильним і практичним аксесуаром для маленьких принцес. У ній можна зберігати свої прикраси або використовувати її як косметичку.
В органайзері для косметики та інших дрібниць два відділення:
основне — під кришкою: всередині вбудоване дзеркальце, що ідеально підходить для примірювання прикрас і використання першої косметики;
висувний ящик — місткий відсік для зберігання гумок, шпильок, біжутерії та інших дрібниць.
Чому варто вибрати цю скриньку для дівчинки:
- Яскравий і стильний дизайн додасть затишку в дитячу кімнату.
- Компактний розмір — зручно розмістити на туалетному столі або полиці.
- Міцна й безпечна конструкція, якісний пластик.
Скринька не тільки допоможе підтримувати лад, але й створить чарівну атмосферу для ігор і експериментів у такий спосіб. Прекрасний подарунок для дівчаток від 3 років!
Розмір: ширина — 160 мм довжина — 145 мм висота — 75 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Декоративне оформлення | Друкований малюнок |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 338 ₴

