
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мильниця для мила SPL Soap Box кольорова пластикова 98001
Пластиковий мильниця виготовлена з міцного нетоксичного пластику високої якості. Призначений для зберігання і транспортування мила.
Розмір:
- висота 4 см;
- довжина 10,5 см;
- ширина 7,5 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мильниці | Дорожня |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 105 |
- Ціна: 65 ₴

