




Вібро динамік AIYIMA, 25 Вт, 4 Ом, 50 мм для відтворення музики та інших аудіосигналів із будь-якої плоскої поверхні (стіни, стола, скла тощо), а також для створення різних спецефектів, наприклад, тактильних відчуттів для комп'ютерних ігор (кріпитися під ігровий стіл).
До цього вібро динаміка відмінно підійде підсилювач звуку на 50 Вт https://djem.in.ua/p1696214783-audio-usilitel-502l.html і блок живлення 12V 2A (5.5x2.5) живлення https://djem.in.ua/ua/p1697086768-blok-pitaniya-12v.html.
Звук від вібраційного динаміка відмінно проникає крізь поверхні перетворюючи їх на колонку.
Уже готові установки (вони повністю готові до роботи, просто увімкнути в розетку і все).
1) Установка з динаміком фірми AIYIMA, 25вт https://djem.in.ua/p1776511296-gotovaya-vibratsionnaya-ustanovka.html - 1538 грн.
2) Установка з динаміком фірми TCXRE, 25вт https://djem.in.ua/p1776525663-gotovaya-vibratsionnaya-ustanovka.html - 1538 грн.
3) Установка з 2-ма динаміками по 25вт фірми AIYIMA https://djem.in.ua/p1776527908-gotovaya-vibratsionnaya-ustanovka.html - 2495 грн.
4) Установка з 2-ма динаміками по 25вт фірми TCXRE https://djem.in.ua/p1776519006-gotovaya-vibratsionnaya-ustanovka.html - 2495 грн
Звук від вібраційного динаміка чудово проникає крізь поверхні, перетворюючи їх на колонку.
Добрий засіб перехвилювання галасливих сусідів. Повірте, сусіди оцінять))
Характеристики:
- Бренд: AIYIMA (Аїма)
- Матеріал: Метал
- Вага: 260 г
- Потужність: 25 Вт
- Імпеданс: 4 Ом
- Діаметр: 50 мм
- Висота: 30 мм
- Тип динаміка: Портативний
Весь асортимент вібродинаміків на сторінці https://djem.in.ua/g109368453-vibrodinamiki-vibrokolonki.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Металік |
| Чутливість | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Сумарна потужність звуку | 25 |
- Ціна: 1 028 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
- Готово до відправки
- Код: 687765724-7
Динамік вібраційний AIYIMA, 25 Вт, 4 Ом, 50 мм
1 028 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу


