

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У Вашій родині підростає мамин і татів помічник? Тоді такому майстру просто необхідні свої інструменти. Набір інструментів дитячий 2059 зможе втілити мрію малюка, і занурить його в татові турботи!
Набір інструментів 2059 - це іграшка для сюжетно-рольових ігор. Всі елементи акуратно розміщені в валізі. Малюк після вдалого ремонту зможе швидко розкласти все по місцях.
Всі деталі - це аналог дорослого інструментарію. Це і ключі, і ножівка, і шуруповерт, і рубанок і багато іншого.
Ігровий набір інструментів допоможе Вашому малюкові придбати корисні навички і буде розвивати логіку, пам'ять, мислення і увагу.
Вік: 3+
Упаковка: 31х16х13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість предметів в наборі | 33 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий набір |
| Збільшене обмеження | 3+ |
| Вік | Від 4 років |
| Висота | 165.0 мм |
| Габарити: висота | 13 |
| Габарити: довжина | 31 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Довжина: | 145.0 мм |
| Додаткові ефекти | Дриль на батарейці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тематика | Інструменти |
| Тип | Дитячі набори інструментів |
| Ширина | 320.0 мм |
- Ціна: 690 ₴

