

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір букв для магнітної дошки 0185 складається з магнітної дошки, букв українського та російського алфавіту, цифр, математичних знаків. Всі вони мають ззаду невеликий магнітик, за допомогою якого кріпляться надошку для малювання. Дитині буде нескладно в процесі гри запам'ятати букви і навчитися складати з них слова.
Поставляється набір букв в прозорому пакеті.
Розмір дошки: 25х24 см
Вік: від 2-х років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 2 |
| Тип | Мольберти |
| Тип творчості | Рисові |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 3.0 см |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Довжина: | 15.0 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип | З магнітною дошкою |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Ширина | 15.0 см |
- Ціна: 199 ₴

