

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина 2106 – це не що інше, як металева легендарного ВАЗ 2106. Машинка виконана в металі, має пластикові компоненти. Модель дає можливість відкривати капот, передні дверцята, багажник. Масштаб моделі 1:22. Унікальність цієї машинки: світлозвукові ефекти і дуже якісна деталізація. Зовнішній вигляд машинки розворушить у Вашому серці ностальгічні спогади першого знайомства з «Шестерочкой», автомобілем який був мрією для кожної родини в СРСР. Розмір машинки: 20х 8 х 7 див. В комплект входить: машинка, три батарейки типу LR44.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Масштаб моделі | 1:22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 1 |
| Висота | 250.0 мм |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Довжина: | 100.0 мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал вироби | Метал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Нове |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 120.0 мм |
- Ціна: 835 ₴

