
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжечко для ляльок 9342/2772 залізне
Іграшка залізне ліжко 9342/2772 являє собою зменшену справжнього ліжка, має спокійні приємні кольори.
Такий стильний і якісно виготовлений предмет меблювання прикрасить собою лялькову спальню.
А маленька господиня зможе укладати туди своїх ляльок.
Граючись з ліжечком, Дівчинка вчиться корисним навичкам, які знадобляться у дорослому житті.
Вік дитини: 3+
Габарити упаковки: 46*29*25 см.
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.8 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 320.0 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 74 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Довжина: | 450.0 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип акумулятора | Іграшкові меблі |
| Колір ігрового поля | Рожевий |
| Ширина | 250.0 мм |
- Ціна: 410 ₴

