
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина метал "KINSMART" KT5393W "MCLAREN P1" - це шикарний і дуже ефектний спортивний автомобіль, який вразить будь-якого хлопчика. Таке авто стане справжньою окрасою колекції.
Дитяча машинка "KINSMART" KT5393W "MCLAREN P1" є точною справжнього автомобіля, зробленої в масштабі 1 до 36. Так само, як у реального авто, у KT5393W відкриваються вгору дверцята, що дозволяє гарненько розглянути салон. Авто оснащене інерційним механізмом.
В асортименті чотири забарвлення моделей машинки (червоний, жовтий, сірий, білий).
Габарити іграшки: 12х5х3 сантиметрів
Розміри упаковки: 16х8х8 сантиметрів
Виробник: Kinsmart
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 3.0 мм |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 12.0 мм |
| Марка | McLaren |
| Масштаб | 1:36 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал вироби | Метал |
| Найменування різновиду | Grey |
| Особливості | Інерційна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Автомодель |
| Тип іграшки | Спорткари |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Ширина | 5.0 мм |
- Ціна: 264 ₴

