
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок-пазл Мозаїка M 0386 EVA рослини 10 дет створений спеціально для загального розвитку дітей віком від трьох років. Виробник потурбувався про абсолютну безпечність гри, тому всі компоненти виготовлені з нетоксичної, що не має різких запахів сировини. Набір складається з десяти однакових квадратиків, з яких Вашому малюку належить зібрати цілий ігровий майданчик. На м'якому, зручному килимку дитина буде із задоволенням проводити своє дозвілля, вивчати барвисті картинки на поверхні. Килимок допоможе дитині тренувати дрібну моторику пальчиків, познайомить його з новими кольорами і розмірами предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 0,5 років |
| Висота паковання | 120.0 мм |
| Габарити: висота | 29 |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Довжина паковання | 290.0 мм |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал дошки | Пенополиэтилен |
| Матеріал виготовлення | Пенополиэтилен |
| Матеріал вироби | Пенополиэтилен |
| Тип акумулятора | Коврик пазл |
| Колір ігрового поля | Різні кольори |
| Ширина паковання | 290.0 мм |
- Ціна: 372 ₴

