
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекційна машинка KT5332 W метал - точна всесвітньо відомої моделі Kinsmart, яка здивує Вашу дитину барвистим, неповторним дизайном з точною деталізацією. Інерційний іграшковий автомобіль стане довгоочікуваним подарунком не тільки для хлопчиків, але і для бувалих колекціонерів. Колекційна машинка розміром 5 х 13 х 7 см, представлена в компактній демонстраційно-відкритій упаковці, стане однією з улюблених розваг Вашого непосиди. Виробник пропонує цілу серію з яскравими моделями знаменитих ретро автомобілів, за допомогою яких Ваш малюк зможе зібрати власний домашній автопарк. Ігри з машинками позитивно впливають на розвиток дрібної моторики, уяви та координації рухів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.16 |
| Тип | Транспорт |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 7.0 мм |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 13.0 мм |
| Марка | Ford |
| Масштаб моделі | 1:34 |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Машинка інерційна |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Ширина | 5.0 мм |
- Ціна: 276 ₴

