
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний надувний басейн Bestway 52239 поєднує в собі оригінальний, барвистий дизайн і чудову якість виготовлення з уважністю до деталей. Представлена модель відрізняється яскравим виконанням у вигляді веселої веселки з м'яким, комфортним дном, стилізованим під матрацик. Дитячий басейн доповнений безліччю кумедних іграшок, інтегрованих в саму конструкцію, а також знімних надувних кіл. Надувний басейн порадує Вас солідним розміром 91 х 6 см, що ідеально підходять для діточок старше 2-х років, тому в ньому зможуть розважатися відразу кілька карапузів. Різнобарвна арка-веселка декорована кумедними цікавими іграшками, які легко знімаються, і можуть використовуватися в якості додаткового плавального пристосування під час купання. Басейн, розроблений з сертифікованих, нетоксичних матеріалів, є абсолютно безпечним для дитячого здоров'я. Зручні високі борти не дозволяють виливатися воді, поки малюк плескається і влаштовує водяні гонки. Рельєфне, м'яке дно, що заповнюються водою, забезпечить максимум комфорту Вашому маленькому примхливцю.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Тип | Басейн |
| Вік | От 12 мес |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 56.0 см |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Діаметр | 91.0 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Загальний розмір | 91х56 |
| Об'єм, л | 156 |
| Стать | Унісекс |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Надувні |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 466 ₴

