
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий просторий надувний басейн Bestway 54117 сімейний стане Вашим незамінним супутником і під час заміських поїздок до водойми, і під час відпочинку на морі або будинку у дворі. Місткий універсальний басейн поєднує в собі оригінальний, лаконічний дизайн з обтічною формою і високими бортиками, що підтримують спину. Великий дитячий басейн розміром 262 х 157 х 46 см, об'ємом на 544 літра з двома надувними кільцями оснащений спеціальним клапаном для зливу, а також компресійним чохлом і спеціальною коробкою з ручкою для зручності транспортування. Проводячи час у басейні, дитина буде розвивати координацію рухів, зміцнювати м'язи, а також зможе впоратися зі страхом води. Міцна чаша басейну виконана з щільного, тришарового вінілу, який при нагріванні не виділяє їдких, хімічно небезпечних речовин, і практично не пахне, тому Ви можете бути абсолютно спокійні за здоров'я свого непосиди.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.0 кг г |
| Тип | Басейн |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 46.0 см |
| Габарити: висота | 9 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 40 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Довжина: | 262.0 см |
| Конструкція | Надувний |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 544 |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 157.0 см |
- Ціна: 1 834 ₴

