
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшкова машинка Kinsmart KS 5110 W метал, призначена для хлопчиків старше трьох років, неодмінно сподобається Вашому підростаючому рятівнику. Жодна сюжетно-рольова гра Вашого малюка не обійдеться без функціональної і незамінною спецтехніки для гасіння пожеж. Машинка поєднує в собі барвистий, реалістичний дизайн з чудово проробленої деталізацією, а також з безліччю спеціальних допоміжних пристроїв. Дверці, деталізований салон із пластику, фірмові емблеми, красива подарункова упаковка - Ваша дитина буде в захваті від поновлення свого домашнього автопарку. Представлена колекційна модель розроблена з комбінації пластика і металу, і пофарбована за допомогою нетоксичних, сертифікованих фарб, які не мають в складі небезпечних хімічних компонентів і не зашкодять дитині. Граючи з машинками, Ваш непосида не тільки отримає найпозитивніші емоції, але і буде в приємній для себе, ігровій формі розвивати координацію рухів, пам'ять, логіку, дрібну моторику і комунікативні навички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45.0 мм |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 12.5 |
| Довжина: | 125.0 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Спец Служби |
| Ширина | 55.0 мм |
- Ціна: 222 ₴

