
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний, зручний у використанні дитячий мотоцикл 2- х колісний 501-1Black Чорний, орієнтований на молодих шукачів пригод старше 1 рочки, сподобається і хлопчикові, і дівчинці. Фахівцям компанії вдалося повністю повторити форми і забарвлення справжнього мотоцикла, що додає іграшковому транспортному засобу реалістичного зовнішнього вигляду. Стійка конструкція відрізняється зносостійким каркасом, розробленим з ударостійкого, нетоксичного пластику. Щоб транспортний засіб «завівся", необхідно відштовхуватися ніжками від асфальту. Мотоцикл-каталка відмінно розвиває координацію рухів, допомагаючи дитині зміцнити вестибулярний апарат. Катаючись на мотоциклі, малюк буде вчитися уважності, самостійності та відповідальності. Ергономічне сидіння забезпечує максимум комфорту під час покатушок, що допоможе уникнути перенапруги спини і суглобів. Нековзка текстура ручок дозволяє маленькому байкеру міцно утримуватися в процесі їзди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг г |
| Тип | Беговел |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 47.0 см |
| Габарити: висота | 49 |
| Габарити: довжина | 68 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Діаметр колеса | 8" |
| Довжина: | 68.0 см |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Максимальна вага | 30.0 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал рами | Пластик |
| Ручне гальмо | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 129 ₴

