
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 57470 в стилі будиночка приємно Вас здивує продуманим до дрібниць дизайном, бездоганним виконанням з нетоксичної, безпечної сировини, а також функціональністю. Компактно складається, зручний басейн швидко встановлюється і надувається, не займає багато місця і підходить як для дому, так і для подорожей. Виріб із зносостійкого, нетоксичного та щільного вінілу, стійкого до пошкоджень. Навіс у вигляді даху захистить дитину від яскравих променів палючого сонця під час активного відпочинку та купання на вулиці. Граючи і плескаючись всередині басейну, ваш непосида буде перебувати в тіні, що запобіжить перегріву або сонячному удару. Високі бортики додадуть підтримки спинці дитини, і забезпечать додаткову безпеку. Особливу цікавість у дітей викликають барвисті, кольорові принти у вигляді орнаменту.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.0 кг г |
| Вага товару | 3.42 |
| Тип | Басейн |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 38.0 см |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Довжина: | 157.0 см |
| Найменування різновиду | Жовтий |
| Об'єм, л | 280 |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 157.0 см |
- Ціна: 1 883 ₴

