

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 14 дюймів колеса
Рама/вилка Високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min= 57 см., max= 62 см.
Рульові Прогумовані накладки гріпси
Сидіння Кожзам покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 43 см., max= 53 см.
Підсідельний штир Фарбована сталь, регулюється по висоті, затиск: болт
Каретка Розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-образна, фарбована сталь
Гальма Передні: кліщовий; задній: ножний
Колеса Гума FX/ 14х2,125
Обода Фарбована сталь
Педалі Пластмаса з бічними відбивачами
Багажник Фарбована сталь
Крила Переднє/заднє: фарбована сталь
Доп. Комплектація Допоміжні бокові колеса, дзвінок, ліхтарик, наклейки, катафоти (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові
Вага 8,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 9.7 |
| Тип | Двоколісні |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота кермової стійки | 57-62 см |
| Висота сидіння | 43-53 см |
| Габарити: висота | 17 |
| Габарити: довжина | 63 |
| Габарити: ширина | 37 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр колеса | 14" |
| Додаткова комплектація | Додаткові колеса |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Задній — ножний, Передній — кліщовий |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 5 158 ₴

