




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір колеса 14 дюймів
Рама/вилка Високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=69 см., max=74 см.
Рульові накладки Прогумовані грипси
Сидіння Кожзам покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, Висота min=47 см., max=57 см.
Підсідельний штир Хромована сталь, регулюється по висоті, затискач: болт
Каретка Розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібна, фарбована сталь
Гальма Передній: кліщовий; задній: ножний
Колеса Гума FX/14х2,125
Обода Фарбована сталь
Педалі Пластмаса з бічними відбивачами
Крила Переднє/заднє: фарбована сталь
Дод. Комплектація Допоміжні бічні колеса, дзвінок, ліхтарик, наклейки, пензлики на кермо, декор на спиці, катафоти (передні/задні/колісні), м'які рульові накладки
Вага 9,1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двоколісні |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота кермової стійки | 69-74 см |
| Висота сидіння | 47-57 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр колеса | 14" |
| Додаткова комплектація | Додаткові колеса |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Задній — ножний, Передній — кліщовий |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 5 653 ₴



