




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір колеса 16 дюймів
Рама/вилка Високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, хромована сталь, висота min=73 см., max=81 см.
Рульові накладки Прогумовані грипси
Сидіння Кожзам покращеного типу, Висота min = 56 см., max = 66 см.
Підсідельний штир Хромована сталь, регулюється по висоті, затискач: болт
Каретка Розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібний, сталь.
Гальма Передньо-кліщові; задній-ножний
Колеса Гума YIDA / 16х2,125
Обода Фарбована сталь
Педалі Пластмаса з бічними відбивачами
Багажник Є, фарбована сталь
Крила Переднє/заднє, фарбована сталь
Дод. Комплектація Допоміжні бічні колеса, дзвінок, катафоти (передні/задні/колісні), м'які рульові накладки
Вага 10,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двоколісні |
| Вік | Від 4 років |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота кермової стійки | 73-81 см |
| Висота сидіння | 56-66 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр колеса | 16" |
| Додаткова комплектація | Додаткові колеса |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Задній — ножний, Передній — кліщовий |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 4 213 ₴



