



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінець для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL чоловічий пластиковий 16 см PG-0209
Гребінець чоловічий кишеньковий Q.P.I. PROFESSIONAL PG-0209 із зубцями різної густоти. Зубці гребінця зроблені так, що не пошкодять шкіру голови та волосся. Аксесуар не створює статичну електрику, делікатно та якісно прочісує пасма, роблячи їх блискучими та шовковистими.
Довжина: 16 см
Висота з зубчиками: 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина зубців | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Виділення проділу |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 25 ₴

