


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова
Масажна щітка овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, рукоятка з вигинами, призначена для догляду за локонами і їх легкого укладання.
Основа щітки – пластик.
Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж, який сприяє значному покращенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів, що дозволяє фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 22 см Ширина: 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 183 ₴
- В наявності
- Код: 6903 TT
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова 6903 ТТ
183 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

