
Пилка полірувальна для нігтів SPL пряма на м'якій основі 18 см ZF
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід та європейська якість у виробництві спеціальних інструментів для манікюру, педикюру і макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якого полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувана пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
Склад: Абразивний мінеральний матеріал.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Китай |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 180 грит, до 320 грит |
| Довжина | 180 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Пряма |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 120/120 301 |
| Довжина: | 180 |
- Ціна: 49 ₴
- В наявності
- Код: ZF SPL
Пилка полірувальна для нігтів SPL сіра пряма ZF, 120/120 301
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

