




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа для сушіння гель-лаку з тривимірним таймером Powerful LED Double wavelenght 48 W
Професійна світлодіодна LED- лампа 48 W. Гібридна лампа використовується для сушіння гелю і гель-лаку як на натуральних, так і накладних нігтях.
Особливості:
- це найзручніший, швидкий та універсальний апарат;
- має три кнопки таймера для автоматичного відключення 10, 30, 60 секунд;
- зверху на корпусі є чорна гумова вставка для руки клієнта;
- дно лампи фіксується магнітом, що робить її зручною та багатофункціональною;
- лампа виготовлена з якісних матеріалів, корпус лампи виготовлений із пластику, а всередині із металу, ще всередині є дзеркальні відбивачі;
- така лампа не вимагає заміни ламп, ці лампи енергозберігаючі.
Потужність лампи 48.0 (Вт)
Додаткові функції:
- знімне дно;
- сенсор датчика руху;
- таймер.
Напруга мережі 220~240 В
Максимальний час установки таймера 60.0 (сек)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Додаткові функції | Висувне дно, Таймер, Сенсор датчика руху |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Комплектація | |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: B129
Лампа для сушіння гель-лаку 48 W Powerful LED Double wavelenght B129
1 300 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу


