




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла в коробці
Щітка-брашинг для волосся 43 Ф виготовлена дерева. Має пластикові зубчики з ворсом.
Щітка легко розплутує, зачісує і укладає волосся. Забезпечить легкий і приємний масаж шкіри голови. Робить укладку легкою і швидкою. Щетина вироби є абсолютно безпечною для шкіри голови і структури пасом.
Великий діаметр дозволить надати волоссю прикореневій об'єм або накрутити локони.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодній і гарячій укладаннях.
Упакована в коробку.
Довжина: 25 см.
Діаметр: 7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 448 ₴
- В наявності
- Код: 43ФК SL
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла 43Ф
448 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу




