

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для контурингу обличчя зі скошеним кутом TopFace Professional Make-Up Face Paint Contour Brush
Пензлик для контурингу бренду Topface завдяки щільному набиванню і м'якому ворсу інструмент легко справляється з нанесенням всіх необхідних скульптурувальних засобів, забезпечує рівномірне розтушування і красиві колірні переходи. За допомогою такого пензлика ви легко зможете загострити вилиці, зробити ніс вужчим і навіть «підняти» низький лоб. Спритність рук, якісна косметика і практичні інструменти – гарантія бездоганного макіяжу!
Особливості пензлика для контурингу бренду Topface:
- м'який, пружний і довгий синтетичний ворс ніжно контактує зі шкірою;
- рівномірно розподіляє всі засоби;
- скошений край забезпечує плавне ковзання;
- чудово підходить для розставляння акцентів;
- завдяки пружному ворсу можна використовувати для нанесення рум'ян, пудри та хайлайтера;
- стильний дизайн;
- ергономічна ручка зручно лежить в долоні;
- щільно збитий ворс закріплений металевим тримачем;
- легко очищається від косметичних засобів;
- не пушиться і не втрачає форми протягом тривалого часу.
Спосіб застосування: прикладіть скошений кінець пензлика під вилицю і розтушуйте продукт. Після використання промийте пензлик за допомогою засобу для очищення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина ворсу | 30 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Пензель для контурінга |
| Колір | Білий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 25 мм |
- Ціна: 200 ₴
- В наявності
- Код: PT901-F21
Пензель косметичний для тонального крему TopFace Professional Make-Up Face Paint Contour Brush PT901-F21
200 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

