


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу з підставкою La Rosa
Настільне дзеркало із зручною підставкою, має овальну форму. Таке дзеркало стане справжнім помічником для створення гарного макіяжу, оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення;
- дозволяє бачити обличчя повністю;
- стійкість на горизонтальних поверхнях;
- зносостійка металева основа.
Матеріал: метал, скло.
Розміри: 240 х 155 мм, висота: 220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 2 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 155 мм |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 |
- Ціна: 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4474 LMR
Дзеркало косметичне настільне з підставкою La Rosa 4474 LMR Блакитний
338 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

