


Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-7008
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання! Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах допоможе практична косметичка.
Попри досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 2 відділення. Нижнє відділення з кишенькою-блискавкою та відсіками для приладдя. Верхнє велике відділення.
- Довжина: 34 см.
- Ширина: 15 см.
- Висота: 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 830 ₴
- В наявності
- Код: MB-7008
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-7008
830 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

