

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Абразивність пилки | до 240 грит, до 180 грит, до 150 грит |
| Довжина | 165 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 120/150 |
- Ціна: 25 ₴

