




Великий набір декоративної косметики для макіяжу DoDo Girl Beauty Booklet D4130 — тіні, рум'яна, хайлайтер
Створюйте свої найкращі образи та надихайтеся з великою палітрою косметики для макіяжу! Для цього в наборі DoDo Girl Beauty Booklet D4130 є все необхідне, щоб ви виглядали, як ікона стилю, усюди – на роботі, вечірці, романтичному побаченні! Особливості набору для макіяжу обличчя Beauty Booklet від бренду DoDo Girl:
- 16 відтінків тіней: Підкресліть виразність ваших очей з цією різноманітністю матових та шимерних відтінків.
- 2 тони рум'ян: Відтінок рум'ян надасть природного, свіжого відтінку шкіри обличчя.
- 9 відтінків хайлайтера: Підкресліть ключові точки обличчя, надаючи шкірі чудового сяйва. Палітра пропонує широкий спектр відтінків, які підходять для будь-якого тону шкіри.
Палітра декоративної косметики для макіяжу обличчя – ваш надійний супутник для створення бездоганного макіяжу у будь-якій ситуації. Створіть свій образ із неймовірною палітрою косметики DoDo Girl Beauty Booklet D4130. І не забудьте про найкращу подругу: такий набір стане чудовим подарунком до будь-якого свята!
Спосіб застосування:
1. Виберіть тіні, рум'яна та хайлайтери, щоб створити ідеальне поєднання для вашого образу.
2. Нанесіть тіні на віки, граючи з відтінками та створюючи унікальний макіяж.
3. Додайте рум'яна для надання свіжості та життєвості вашій особі. 4. За допомогою хайлайтера виділіть ключові точки обличчя для ефекту сяйва.
Вага: 52,4 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo girl |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Довжина | 240 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість тонів рум'ян в наборі | 2 |
| Кількість кольорів коректорів в наборі | 9 |
| Кількість кольорів тіней в наборі | 16 |
| Комплектація пензликами | Немає |
| Склад набору | Палітра тіней для повік, Хайлайтер, Рум'яна |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 631 ₴
- Готово до відправки
- Код: D4130
Набір декоративної косметики для макіяжу DoDo Girl Beauty Booklet (D4130)
631 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу



