




Масажний гребінець для розплутування й укладання волосся DAGG двосторонній продувний
Щітка масажна для волосся 2013 GFP DAGG прямокутної форми, двостороння, має спеціальні отвори в її корпусі, які дають змогу добре циркулювати повітрю, оберігаючи шкіру голови від опіків під час сушіння феном. Довгі зубці з одного боку скелетного гребінця акуратно поділяють сплутані локони. короткі зубці з іншого боку масажної щітки дають змогу створити точнішу укладку зачіски. За допомогою цього гребінця можна створювати й прикореневий об'єм. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.
Щітка не тільки розплутує пасма, але й забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє суттєвому поліпшенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів, що дає змогу фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Довжина: 23 см.
Ширина: 3,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 |
| Гостроконічна ручка | Немає |
- Ціна: 97 ₴
- В наявності
- Код: 2013 GFP DAGG
Щітка для волосся масажна DAGG продувна двостороння 2013 GFP DAGG, Золотиста
97 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

